Wspaniałe emocje dzięki polskim sportowcom

4 Views Comment Off

Sport zawsze budzi ogromne emocje. Gdy zawodnicy lub drużyny odnoszą sukcesy, są one jak najbardziej pozytywne, gdy zaś ponoszą porażki, próżno tam szukać pozytywnych emocji. Na szczęście my jako naród, mieliśmy i mamy wiele powodów do dumy i radości z wyników osiąganych przez naszych sportowców.

Cały czas mamy jeszcze w pamięci wspaniałą dekadę kariery sportowej naszego najlepszego w historii skoczka narciarskiego Adama Małysza. Ileż emocji, ileż radości nam dostarczył. Dzięki niemu byliśmy dumni, a każdy konkurs przyciągał miliony kibiców przed telewizorami i tysiące na skoczniach całego świata. Potem jego śladem poszedł Kamil Stoch zdobywając 2 złota olimpijskie.
Również obecnie mamy sportowców i zespoły znane na całym świecie, które osiągają sukcesy. Wymienić tutaj można między innymi Roberta Lewandowskiego wraz z reprezentacją piłkarską oraz naszych siatkarzy, którzy w ostatnich latach zdobyli złoto mistrzostw Europy i mistrzostw świata. Jest więc komu kibicować i z kogo być dumnym.

About the author

Related Articles

Archiwa