Hotel nad morzem

5 Views Comment Off

Wybierając się nad morze, nie można jechać nieprzygotowanym. W każdym razie trzeba wiedzieć, gdzie chcemy jechać, rozejrzeć się po mapie, czy są jakieś atrakcje i dopiero zdecydować. Musimy też przemyśleć gdzie chcemy znaleźć miejsce, żeby się zakwaterować bo oczywiście dużo wcześniej trzeba sobie zarezerwować pokój.
Ja na przykład najpierw orientuję się, gdzie są tanie miejsca, lub gdzie są wolne miejsca. Z zasady wiem, że tanie pensjonaty są już zajęte, wiec przeszukuje hotele nad morzem. Na pewno gdzieś miejsce będzie.
Bardzo lubię jeździć z moją rodziną w góry i nad morze, bo jesteśmy bardzo zżyci ze sobą i wtedy jest weselej. W tym roku też zaplanowaliśmy urlop być może w Gdańsku, a jeśli nie to może w Sopocie. Zacznę już teraz szukać hoteli nad morzem, bo lubię kiedy widok z okna wychodzi prosto na morze a nie na las, bo i tak też bywa, jak miejsca już są przebrane. Ogólnie rzecz biorąc lubię odrobinę luksusu. Cały rok gotuję, sprzątam, piorę, to wczasy w małym luksusie, uważam za nagrodę.

About the author

Related Articles

Archiwa