Euro batalia – czyli kto jest winny

2 Views Comment Off

Euro 2012 zbliża się wielkimi krokami. Może i politycy nie są jeszcze gotowi na to wielkie wydarzenie, ale kibice z pewnością odliczają już minuty do pierwszego gwizdka na mistrzostwach europy w piłce nożnej, które po raz pierwszy w historii odbędą się w Polsce.
Ciągła niepewność seks ogloszenia

Jak przystało na polaków, z nami to nigdy nie wiadomo czy uda nam się zdążyć na czas. Na początku panuje wielka euforia, wręcz podniecenie, aż przychodzi moment, w którym zdajemy sobie sprawę, że czasu mamy niewiele, a zrobione jeszcze mniej… W miejscu wszechogarniającego nas szczęścia pojawia się niepokój. Zaczynamy panikować i obwiniać się nawzajem, a w tym całym zamieszaniu zupełnie zapominamy o najważniejszym, czyli o tym co mamy do zrobienia.
Gdybać każdy może

I tak koło się zamyka. Gdyby podliczyć cały zmarnowany czas i znaleźć dla niego właściwe zastosowanie, Polska byłaby krajem mlekiem i miodem płynącym. No, ale cóż, nie nam te bajki opowiadać. A zatem co nam pozostaje? Może lepiej nie liczmy kilometrów autostrad, ani ilości krzesełek na stadionach. To zostawmy politykom. My zajmijmy się sportem. Jeśli masz już swoje typy na zbliżające się Euro w Polsko – Ukraińskiej oprawie możesz się nimi podzielić u jednego z bukmacherów, którzy specjalizują się w typowaniu.
Mamy czas

Tak jak nasza dzielna ekipa rządzących i Chińczycy budujący nam drogi, którzy wpadli w paszczę samego lwa (albo to my tam wpadliśmy, kto to wie…), zawsze się nam zdaje, że mamy czas. A tobie jak się wydaje, polska ekipa zrobi nam miłą niespodziankę i przebrnie przez mecze grupowe z podniesioną głową. Już teraz obserwuj ich poczynania. Czekamy na twoje propozycje.

About the author

Related Articles

Archiwa